Przeciwpowodzi

Bariery przeciwpowodziowe Rapid

Spot Theme

Innowacyjny sposób instalacji, stonowany wygląd oraz przede wszystkim wysoka skuteczność ochrony to charakterystyczne cechy barier przeciwpowodziowych Rapid. System charakteryzujący się szczególną dbałością o detale oraz łatwością instalacji „Kliknij i zablokuj”. Idealna bariera do zabezpieczenia drzwi, obszarów aktywności gospodarczej oraz wszelkiego rodzaju wejść i wjazdów.

Dzięki nowatorskiemu sposobowi instalacji opartym o jeden ruch „Kliknij i zablokuj” bariera pozycjonuje się samodzielnie w kilka sekund. Bariera jest dostarczana wraz z uszczelnieniem i profilami prowadzącymi, które gwarantują uszczelnienie i pozwalają dopasować zabezpieczenie do nierównych powierzchni. Wyprodukowane z lekkich materiałów bariery mają budowę modułową i mogą być stosowane do otworów o szerokości aż 490 cm oraz wysokości 140 cm.

Opatentowane bariery Rapid nie muszą być w kolorze aluminium, można wybrać je pomalowane na jeden dostępnych z kolorów RAL.

Nie mniej istotne jest, iż bariery są produkowane we Włoszech i zostały przetestowane oraz zaaprobowane przez tamtejszą jednostkę certyfikującą Giordano Institute, wraz z certyfikatem potwierdzającym skuteczność wydanym również dla najszerszych barier Rapid, 490 cm.


DANE KONTAKTOWE


Przeciw Powodzi Sp. z o.o.

Plac Jana Kilińskiego 2
35-005 Rzeszów

tel.: +48 502 307 441
tel.: +48 572 744 111
tel.: +48 572 744 111
e-mail: info@przeciwpowodzi.pl
www: http://przeciwpowodzi.pl

© Copyright 2021, Przeciw Powodzi Sp. z o.o.